Aelterman Victor
u10A: Speler
Ahmad Ali
Balschool Merelbeke: Speler
Albertijn Thorben
u10A: Speler
Albrecht Nathalie
HUB Sportbar: Lid werkgroep
Albrecht Pierre
Eagles One: Speler
Alderweireldt Brecht
Eagles Three: Speler
Ameye Lukas
u10D: Speler
Arnout Kobe
Start to basket u12-u14: Speler
Arnout Tibo
u16B: Speler
Aslan Omer
u10C: Speler
Aslan Talha
Start to basket u12-u14: Speler
Bader Noah
Balschool Melle: Speler
Baert Korneel
u12C: Speler
Baeyens Bart
HUB Sportief: Sportief manager
Behaegel Leon
u12B: Speler
Bekaert Casper
u18: Speler
Beke Klaas
u12B: Speler
Ben Hadj Ali Nedhir
u16B: Speler
Benzaza Adiva
u14M: Speler
Bernaert Raphaël
u12C: Speler
Bidar Noor
Balschool Melle: Speler
Bleys Len
Eagles Three: Speler
Bodson Maxime
Eagles Two: Coach
Bodson Pierre-Jean
Eagles Two: Administratief lid
Bogaert Niels
u10C: Speler
Bonne Kristof
HUB Sportief: Captain
Bonte Leon
u14A: Speler
Bonte Michiel
u14A: Administratief lid
Boschman Mathis
u14B: Speler
Botte Maite
Eagles Ladies: Speler
Bouchentouf Aya
Balschool Destelbergen: Speler
Boudenez Geo
Eagles Four: Speler
Bracke Pauline
Eagles Ladies: Speler
Breuls Rune
U8: Speler
Browaeys Tessa
HUB Kernbestuur: Bestuurslid
Brown Ellen
HUB Kernbestuur: Bestuurslid
Bruyneel Jorben
u21A: Speler
Caboot Michiel
Eagles One: Speler
Callebaut Denise
Eagles Three: Administratief lid
Caroen Zeno
u14B: Speler
Caus Viktor
Balschool Destelbergen: Speler
Cavlak Arel
u12C: Speler
Cazaerck Kobe
u10C: Speler
Cesmeli Mazhar
u21B: Speler
Claeys Grégory
Coaches: Lid werkgroep
Cocquyt Elliot
Start to basket u9-u11: Speler
Coleman Tor
u18: Speler
Comptdaer Calix
u21B: Speler
Comptdaer Stephan
u21B: Administratief lid
Cooman Lennert
Balschool Destelbergen: Speler
Cooreman Nancy
HUB Sportbar: Lid werkgroep
Cornelis Pablo
u14C: Speler
Cornelis Ramon
u10A: Speler
Cosyns Ylaai
u12A: Speler
Courteyn Bram
Eagles Four: Coach
Cousin Rémi
Balschool Destelbergen: Speler
Covent Mathis
u10D: Speler
Coysman Ruben
u14C: Speler
D'Haeseleer Eveline
u16A: Administratief lid
D'hont Jarno
Eagles Four: Speler
D'hont Koenraad
Eagles Four: Administratief lid
D'hulst Alice
u14M: Speler
Daelemans Maxine
u10C: Speler
Dammekens Ilse
HUB Sportbar: Lid werkgroep
De Brabander Guus
u14C: Speler
De Brauwer Ilse
u14M: Administratief lid
De Clercq Jean-Marie
Eagles Three: Coach
De Clercq Marilou
u12M: Speler
De Clercq Naud
Balschool Merelbeke: Speler
De Clercq Sofie
u18: Administratief lid
De Clercq Tim
Coaches: Lid werkgroep
De Cock Siebe
Coaches: Lid werkgroep
De Cocker Felix
u10B: Speler
De Coene Tibo
U8: Speler
De Coene Tim
Coaches: Lid werkgroep
De Cooman Artuur
U8: Speler
De Corte Dieter
u18: Administratief lid
De Corte Lukas
u18: Speler
De Couvreur Tuur
Start to basket u12-u14: Speler
De Dobbeleer Jef
U8: Speler
De Geest Tom
Eagles One: Speler
De Geyter Nick
Eagles Three: Speler
De Graeve Finn
u12A: Speler
De Graeve Lenn
u14A: Speler
De Groote Arne
Balschool Destelbergen: Speler
De Groote Veerle
u14M: Administratief lid
De Keyser Jakob
u12A: Speler
De Keyser Josefien
Start to basket u12-u14: Speler
De Kock Aurélie
u10C: Speler
De Kock Wolf
Balschool Melle: Speler
de Kort Briek
Start to basket u12-u14: Speler
De Landsheere Matthias
u14C: Speler
De Lathouwer Maxime
u12B: Speler
De Maeyer Jan
u21A: Administratief lid
De Maeyer Lukas
Coaches: Lid werkgroep
De Meulemeester Anna
u12B: Speler
De Meyer Wolf
Balschool Merelbeke: Speler
De Neve Andreas
Eagles Two: Speler
De Neve Jakob
Eagles Two: Speler
De Nul Jutta
u14M: Speler
De Nul Kris
u14M: Administratief lid
De Nul Max
Coaches: Lid werkgroep
De Palmenaer Imano
Start to basket u12-u14: Speler
De Pauw Midas
u14B: Speler
De Permentier Jack
Balschool Melle: Speler
De Permentier Vince
u10B: Speler
De Rae Nathan
u16A: Speler
De Ridder Amber
HUB Sportbar: Lid werkgroep
De Ridder Kasper
Eagles Two: Speler
de Ruette Cyril
u12A: Speler
De Schuyter Inge
HUB Sportbar: Lid werkgroep
De Smedt Levi
u12A: Speler
De Smet Casper
Coaches: Lid werkgroep
De smet Daan
Start to basket u12-u14: Speler
De Stoop Mathis
u10C: Speler
De Sy Jorbe
u16A: Speler
De Sy Malin
Coaches: Lid werkgroep
De Sy Wim
u16A: Administratief lid
De Vos Freek
HUB Kernbestuur: Secretaris
De Vos Kasper
Coaches: Lid werkgroep
De Vos Wendy
Eagles Ladies: Coach
De Wilde Louis
u16B: Speler
De Winne Seppe
u12C: Speler
De Wispelaere Niels
u14A: Speler
De Wyn Jolien
Eagles Ladies: Speler
De Wyn Rudy
Eagles Ladies: Administratief lid
Debo Giebe
Eagles One: Speler
Debock Erik
Eagles Three: Speler
Debosscher Fran
u10B: Speler
Debouvry Loic
Balschool Melle: Speler
Deckmyn Simone
u18: Speler
Decoene Niels
Eagles Ladies: Administratief lid
Decuypere Dieter
HUB Kernbestuur: Penningmeester
Dedeurwaerdere Swa
u10A: Speler
Defoer Tiara
Coaches: Lid werkgroep
Degheele Serge
HUB Sportief: HUB Sportief
Degrauwe Monique
Eagles Ladies: Administratief lid
Degryse Robbe
u18: Speler
Delbecq Lars
Start to basket u9-u11: Speler
Delmeiren Kimberly
u12A: Administratief lid
Den Haese Cedric
Eagles Four: Speler
Deruwe Finn
Balschool Melle: Speler
Deschryver Andreas
u12A: Speler
Desmyter Chloé
u10D: Speler
Despiegelaere Ria
HUB Kernbestuur: Bestuurslid
Dessomviele Johan
u16A: Administratief lid
Dessomviele Siemen
u16A: Speler
Destoop Seppe
u14C: Speler
Dever Maxim
u12A: Speler
Devos Lewis
u12C: Speler
Devriendt Stijn
Coaches: Lid werkgroep
Devriese Lars
u12C: Speler
Devriese Wout
u14C: Speler
Dewulf Bent
Balschool Melle: Speler
Dhaenens Django
u14B: Speler
Dhaese Thor
u16B: Speler
Dhibi Jasim
Eagles Three: Speler
Dobbelaere Ilyas
Start to basket u9-u11: Speler
Durand Vinz
u14A: Speler
Duville Jan
HUB Kernbestuur: Ondervoorzitter
Dzirkalis Gustavs
u16B: Speler
D’hauwers Arthur
u16B: Speler
El Algi Asiya
u10D: Speler
El Mabrouk Yarne
Eagles One: Speler
Ella Sayadi
u12M: Speler
Embrechts Greet
u14A: Administratief lid
Eyskens Pieter
Eagles Four: Speler
Farhat Mohamed
u16A: Speler
Farhat Mounir
u16A: Administratief lid
Focquaert Jarno
Balschool Merelbeke: Speler
Focquaert Seppe
Balschool Merelbeke: Speler
Fransen Vincent
Eagles One: Speler
Fransoo Michiel
u16B: Speler
Furniere Emiel
u10B: Speler
Galle Wendy
u10A: Administratief lid
Ploegverantwoordelijke
Gekiere Cedric
HUB Kernbestuur: Voorzitter
Gekiere Jean-Marie
HUB Network & Partnerships: HUB Netwerk
Genbrugge Marieke
u14A: Administratief lid
Gevorgyan Alexander
u10C: Speler
Ghyselinck Dieter
Eagles Two: Speler
Ghyselinck Marc
HUB Sportbar: Lid werkgroep
Giannetto Valentino
Start to basket u9-u11: Speler
Gocen Ali
Start to basket u9-u11: Speler
Goddaert Jules
Eagles Four: Speler
Goelens Amélie
u10B: Speler
Goeman Sylvan
Coaches: Lid werkgroep
Goemé Finn
Balschool Destelbergen: Speler
Goeminne Keanu
Eagles One: Speler
Goossens Mauro
U8: Speler
Gourdin Django
u14C: Speler
Gourdin Teo
u16B: Speler
Groeninckx Andreas
u21B: Speler
Gueye Junior Amadou
u16B: Speler
Guldemont Tara
Start to basket u9-u11: Speler
Gyselinck Matisse
u10B: Speler
Haeghens Lucas
u14C: Speler
Hauman Joren
Coaches: Lid werkgroep
Haxajaj Angelo
u21B: Speler
Hebo Kamda Elena Rendy
u12M: Speler
Hebo Women Ivan Stanley
u21B: Speler
Heene Matija
u16A: Speler
Heijl David
HUB Sportbar: Lid werkgroep
Heijl Linus
Coaches: Lid werkgroep
Heijl Nand
u14A: Speler
Helderweirt Aleksandr
Balschool Melle: Speler
Hellebuyck Tine
u14M: Administratief lid
Hendrickx Otis
u12A: Speler
Hertoge Jean
u12C: Speler
Hespel Frank
Eagles Four: Administratief lid
Heyndrickx Manu
u16B: Speler
Heyneman Jack
Balschool Destelbergen: Speler
Hofman Anthony
u14B: Speler
Houthooft Tijs
Start to basket u9-u11: Speler
Houthuys Nick
Eagles Two: Speler
Hozee Nias
u16B: Speler
JANS Charlene
u12M: Speler
Jinaoui Skander
u10C: Speler
joos luca
Balschool Merelbeke: Speler
Kane Silia
u10C: Speler
Keramat Sam
Start to basket u12-u14: Speler
Keramat Samuel
Start to basket u12-u14: Speler
Keskintas Jade
u12M: Speler
khadem Elsa
Balschool Merelbeke: Speler
Lahaut Augustin
Eagles Two: Speler
Laloo Viktor
u12A: Speler
Lammertijn Simon
u21B: Speler
Lamon Lars
Balschool Destelbergen: Speler
Lamon Lowie
Balschool Destelbergen: Speler
Lanoye Wout
Balschool Melle: Speler
Laridon Nathan
Eagles Four: Speler
Lason Tina
Eagles Ladies: Administratief lid
Le Percq Nele
u14M: Speler
Lefevre Wouter
Eagles Three: Administratief lid
Leliaert Bas
u14A: Speler
Leuntjens Bent
u12A: Speler
Leuntjens Gust
u10A: Speler
Lievens Kristine
HUB Sportbar: Lid werkgroep
Loontiens Harm
Eagles One: Speler
Love Rogelio
Eagles Three: Speler
Luo Zhiheng
u14A: Speler
Maene Lore
Eagles Ladies: Speler
Maes Jef
u10A: Speler
Maesschalck Cornand Eline
HUB Sportief: HUB Sportief
Magherman Senne
u21B: Speler
Malego Moris
u12C: Speler
Malomgré Markus
U8: Speler
Mareen Nancy
HUB Sportbar: Lid werkgroep
Mareen Tariku
u16A: Speler
Martien Lisa
u14M: Speler
Masson Lis
u12M: Speler
Merlevede Marthe
u12B: Speler
Merlevede Stijn
Coaches: Lid werkgroep
Mira De Dobbeleer
u12M: Speler
Mistiaen Ferre
Start to basket u9-u11: Speler
Moenaert Jurgen
u18: Administratief lid
Moenaert Louis
u18: Speler
Moens Arnd
u16B: Coach
Assistant coach
Moens Dries
u18: Administratief lid
Morais Gouveia David
Balschool Destelbergen: Speler
Moreels Quinten
u21A: Speler
Mouton Coralie
u10C: Speler
Mussche Delano
Start to basket u12-u14: Speler
Myngheer Elena
u12M: Speler
Nachtergaele Finn
u21A: Speler
Nachtergaele Steven
u21A: Administratief lid
Neyt Noach
u16B: Speler
Neyt Wouter
Eagles One: Speler
Olbrechts Arthur
U8: Speler
Olbrechts Josefien
u12B: Speler
Ottevaere Julia
u10B: Speler
Paelinck Amke
Eagles Ladies: Speler
Paelinck Luc
Eagles Ladies: Administratief lid
Paelman Sven
Eagles Three: Speler
Pauwels Charlotte
Eagles Ladies: Speler
Pauwels Pieter-Jan
Coaches: Lid werkgroep
Pauwels Rik
Eagles Ladies: Administratief lid
Pede Dario
Start to basket u12-u14: Speler
Pierrard Elliott
u21B: Speler
Piette Inte
Coaches: Lid werkgroep
Piette Yago
u16A: Speler
Piret Cedric
Eagles Two: Speler
Poelman Gilles
Eagles One: Speler
Poelman Wim
u21A: Administratief lid
Potters Tijl
Start to basket u12-u14: Speler
Provoost Kobe
u12C: Speler
Raemdonck Hektor
u10A: Speler
Raemdonck Helena
u12M: Speler
Raes Sarah
Eagles Ladies: Speler
Rapol Willem
u21A: Speler
Repaj Enis
u10D: Speler
Reynaerts Louis
Start to basket u9-u11: Speler
Reyntens Jef
U8: Speler
Richard Vandeskelde
Balschool Merelbeke: Speler
Ringoot Moyra
Eagles Ladies: Speler
Rogge Elke
u14A: Administratief lid
Romuzga-Lamden Shai
u12C: Speler
Rooms Evelin
Eagles Four: Administratief lid
Rossey Otis
u14B: Speler
Rottey Jasper
u21A: Speler
Rowaert Jules
u12B: Speler
Rowaert Vic
u14C: Speler
Saccasyn Arno
Eagles One: Speler
Saccasyn Philippe
HUB Network & Partnerships: HUB Netwerk
Samouh Salim
Coaches: Lid werkgroep
Schalck Robbe
u16A: Speler
Schelstraete Guy
Eagles One: Administratief lid
Sercu Amelien
u12M: Speler
Sette Edoardo Leo
Balschool Destelbergen: Speler
Sleeuwaert Yente
Coaches: Lid werkgroep
Snoussi Fatima
u21B: Administratief lid
Soliani Isaac
Balschool Destelbergen: Speler
Spanhove Lucas
u12C: Speler
Spiessens Nona
u12B: Speler
Spiessens Wout
u14B: Speler
Spirtovic Kenan
u12B: Speler
Standaert Marceline
Eagles Ladies: Administratief lid
Stautemas Wout
Balschool Merelbeke: Speler
Steenackers Gilian
Coaches: Lid werkgroep
Steenssens Matthijs
u16B: Speler
Steurbaut Ellis
Balschool Melle: Speler
Steyaert Brent
Eagles Four: Speler
Steyaert Marc
Eagles Four: Administratief lid
Stols Luan
Start to basket u9-u11: Speler
Storme Tobias
u14C: Speler
Swift Jason
Coaches: Lid werkgroep
Sys Thibo
u16A: Speler
Tahir Pierre
Eagles One: Scouting
Tchatchibara Suleman
u21B: Speler
Temmerman Nio
u10C: Speler
Thaets Inge
u18: Administratief lid
Ploegverantwoordelijke
Thys Elias
u16B: Coach
Timmermans Hannes
u14A: Administratief lid
Timmermans Jerom
u14A: Speler
Triest Jules
u10B: Speler
Van Acker Liselotte
Eagles Ladies: Speler
Van Acker Tries
Eagles Four: Administratief lid
Van Beirendonck Seppe
u10A: Speler
Van Belle Cederic
Eagles One: Speler
Van Campe Lars
Eagles Four: Speler
Van Criekinge Noah
Balschool Destelbergen: Speler
Van de Woestyne Steven
u12M: Coach
Van den Bossche Nand
u14B: Speler
Van den Zegel Nicolas
Start to basket u12-u14: Speler
Van der Cammen Tuur
u21A: Speler
Van der Gucht Ella
u10B: Speler
Van Der Sypt Lieselot
HUB Sportbar: Lid werkgroep
Van Dierendonck Arne
u14B: Speler
Van Dierendonck Brent
u12A: Speler
Van Dorpe Lukas
u12A: Speler
Van Geluwe Morris
Balschool Melle: Speler
Van Hecke Tibo
Eagles Two: Speler
van Heek Ziva
u14M: Speler
Van Heesvelde Remi
Balschool Destelbergen: Speler
Van Hille Thomas
Coaches: Lid werkgroep
Van Hoorebeke Cor
Balschool Melle: Speler
Van Hulle Gilles
u18: Speler
Van Hulle Matthias
Eagles Three: Speler
Van Hyfte Antoine
Eagles Two: Speler
Van Lancker Kobe
u10A: Speler
Van Lancker Lore
u14M: Speler
Van Langenhove Juul
u14A: Speler
Van Langenhove Miel
u12B: Speler
Van Liefferinge Francis
Balschool Destelbergen: Speler
Van Liefferinge Rosalie
Balschool Destelbergen: Speler
Van Maldeghem Celine
Eagles Ladies: Speler
Van Nieuwenhuyse Suzan
u14M: Speler
Van Nuffel Remi
u12B: Speler
Van Petegem Niko
Start to basket u9-u11: Speler
Van Riel Van Hecke Amaury
u12C: Speler
Van Vaerenbergh Emma
Start to basket u12-u14: Speler
Van Weert Hannes
u10B: Speler
Vandamme Gust
Balschool Merelbeke: Speler
Vandamme Lars
U8: Speler
vanden abeele titus
Balschool Melle: Speler
Vanden Bossche Heidi
u18: Administratief lid
Vandenbergen Kobe
Start to basket u9-u11: Speler
Vandenberghe Lowie
u10D: Speler
Vandenborre Lise
u14M: Speler
Vandenbulcke Nand
u10B: Speler
Vandenreydt Björn
Eagles Four: Speler
Vangestel Boris
u12C: Speler
Vanhauter Neo
u10B: Speler
Vanhoutte Thor
u10B: Speler
Vankeirsbilck Rune
u14C: Speler
Vannieuwkerke Geoffry
Eagles Three: Speler
Vanthournout Jack
Balschool Merelbeke: Speler
Velghe Brecht
Coaches: Lid werkgroep
Velghe Fons
u10D: Speler
Verborgt Katrijn
Eagles Ladies: Speler
Verbrugge Kobe
Balschool Destelbergen: Speler
Vereecken Inge
u16A: Administratief lid
Verhamme Kristof
Eagles Four: Speler
Verhoeven Luiz
U8: Speler
Verkoyen Niels
Eagles Three: Speler
Verleyen Jordy
Eagles One: Speler
Verlinden Nicola
Coaches: Lid werkgroep
Vermeersch Warre
u14C: Speler
Vermeir Elias
Balschool Melle: Speler
Vermeire Jef
Eagles Two: Speler
Vermeulen Toon
HUB Kernbestuur: Bestuurslid
Verniers Kwinten
Coaches: Lid werkgroep
Verplancken Tibo
Coaches: Lid werkgroep
Verpoorte Rémy
U8: Speler
Verpoorte Zoé
u12M: Speler
Verrecas Boris
u14C: Speler
Verrecas Robbe
u16B: Speler
Verstraete Timon
Eagles Four: Speler
Vervenne Alixe
u14M: Speler
Vervenne Maarten
u14M: Administratief lid
Vervisch Arthur
u12B: Speler
Vincent Nina
Eagles Four: Administratief lid
Vlaeminck Lieze
u14M: Speler
Vlaeminck Zita
u14M: Speler
Vlerick Warre
u10A: Speler
Waeyenberge Lars
u14A: Speler
Waeyenberge Wout
u16A: Speler
Walgraeve Maxim
U8: Speler
Walravens Casper
u10D: Speler
Wellens Jef
Start to basket u9-u11: Speler
Weyn Nhai
Coaches: Lid werkgroep
Wezenbeek Marte
HUB Sportief: Jeugdcoördinator
Willaert Sandra
u16A: Administratief lid
Willems Loic
Eagles Four: Speler
Wytinck Astor
u10D: Speler
Wytinck Leon
u14A: Speler
Yalcin Selim
u12C: Speler
Yilmaz Onur
Eagles Two: Speler
Ysebaert Aaron
Balschool Melle: Speler
Zenner Nathalie
HUB Kernbestuur: Bestuurslid
Zenner Theo
Balschool Merelbeke: Speler
Zeros Lex
u16A: Speler
Zeros Obi
u14B: Speler
Sponsors

  

Laatste nieuws
Eagles is nu UiTPAS-partner
06/09/2023
Buurtoverleg overlast rond sporthal MV
03/03/2022
Geen plastic waterflessen meer bij Eagles
18/11/2021
Vacatures
Kalender
Events

  

Verjaardagen
19/05
Marilyn D hondt
19/05
Ilse De Brauwer
19/05
Stijn Teughels
19/05
Cyriel Ketelslegers
20/05
Felix Borry
20/05
Raphaël Dornelas Gardelein
20/05
Quinten Moijson
20/05
Astor Wytinck
21/05
Luka Vandenbussche
21/05
Quentin-Laël Tshikangu Mulowayi
Social media

  

© website powered by Twizzit.com